logo-mufti

Direktori

 

Carian Direktori Kakitangan :

 

  • Nama : Sohibus Samahah Dato’ Haji M. Tahrir bin Dato’ Kiyai Haji Samsudin
    Jawatan : Mufti Negeri Johor
    -
    Email : mtahrir@johor.gov.my

  • Nama :Sohibus Samahah Dato’ Haji Yahya bin. Ahmad
    Jawatan : Timbalan Mufti Negeri Johor

    Email : yahya.ahmad@johor.gov.my

  • Nama : Ustaz Ahmad Faisal Bin Mohamed
    Jawatan : Ketua Penolong Mufti
    Bahagian : Fatwa
    Email :

  • Nama : Ustaz Nujaimi bin Muhamad
    Jawatan : Ketua Penolong Mufti
    Bahagian : Falak
    Email : nujaimi@johor.gov.my

  • Nama : (Kosong)
    Jawatan : Penolong Mufti
    Bahagian : Fatwa, Unit Istinbat
    Email :

  • Nama :Ustazah Zanariah binti Mohd. Don
    Jawatan : Penolong Mufti
    Bahagian : Fatwa, Unit Buhuth
    Email: zanariah@johor.gov.my

  • Nama : Puan Noraidah Binti Samsuri
    Jawatan : Ketua Bahagian Khidmat Pengurusan
    Bahagian : Unit Pentadbiran
    Email: noraidah@johor.gov.my

  • Nama : Cik Siti Dora binti Mohd Halid
    Jawatan : Ketua Unit Teknologi Maklumat
    Bahagian : Unit Teknologi Maklumat
    Email : siti.dora@johor.gov.my

  • Nama : Puan Aidah binti Kinot
    Jawatan : Pembantu Tadbir ( K )
    Bahagian : Kesetiausahaan
    Email : aida.kinot@johor.gov.my

  • Nama : Ustaz Fadzil bin Abu Samah
    Jawatan : Pen. Pegawai Hal Ehwal Islam
    Bahagian : Fatwa, Unit Istinbat


  • Nama : Ustazah Norzanidah binti Hamzah
    Jawatan : Pen. Pegawai Hal Ehwal Islam
    Bahagian : Fatwa, Unit Buhuth
    Email : zanidah78@yahoo.com

  • Nama : Ustaz Muhamad Shafiq Wazzan bin Abd. Rahman
    Jawatan : Ketua Unit Takwim Dan Kiblat
    Bahagian : Falak, Unit Takwim & Kiblat


  • Nama : Ustaz Haji Hanafiah bin Abdul Razak
    Jawatan : Ketua Unit Cerapan
    Bahagian : Falak, Unit Cerapan


  • Nama : Ustaz Rumaizi bin Mohamad Derapar
    Jawatan : Pem. Hal Ehwal Islam
    Bahagian : Seksyen Khidmat Nasihat
    Email : rumaizi@johor.gov.my

  • Nama : Puan Maszeni binti Ismail
    Jawatan : Penolong Akauntan
    Bahagian : Unit Kewangan
    Email : maszeni@johor.gov.my

  • Nama : Nurul Akmal binti Umar
    Jawatan : Pegawai Khidmat Pelanggan
    Bahagian : Unit Pentadbiran
    Email: nr.akmal@johor.gov.my

  • Nama : Puan Morni binti Mastri
    Jawatan : Pembantu Tadbir ( P/O )
    Bahagian : Unit Pentadbiran


  • Nama : Puan Mardiana binti Shawal
    Jawatan : Pembantu Tadbir ( P/O )
    Bahagian : Unit Aset & Stor
    Email : mardiana@johor.gov.my

  • Nama : Puan Afrizah binti Jamil
    Jawatan : Pembantu Tadbir ( P/O )
    Bahagian : Unit Teknologi Maklumat
    Email : afrizah@johor.gov.my

  • Nama : Puan Rozita binti Sukiman
    Jawatan : Pembantu Tadbir ( P/O )
    Bahagian : Unit Pusat Sumber
    Email : rozita.sukiman@johor.gov.my

  • Nama : Ustaz Muhammad Fuad Bin Salim
    Jawatan : Pem. Hal Ehwal Islam
    Bahagian : Falak, Unit Cerapan


  • Nama :  Ustaz Hj. Shafiai b. Ednan
    Jawatan : Pem. Hal Ehwal Islam
    Bahagian : Fatwa, Unit Istinbat


  • Nama : En. Azrul Nizam bin Azman
    Jawatan : Pemandu Kenderaan
    Bahagian : Unit Pentadbiran


  • Nama : (Kosong)
    Jawatan Pembantu Operasi
    Bahagian : Unit Pentadbiran


  • Nama :En. Zailani bin Abd. Aziz
    Jawatan : Pemandu Kenderaan
    Bahagian : Unit Pentadbiran